Mnohý ti dá radu, jak přeplavat moře, ale málokterý tě vytáhne z louže.

Duben 2009

Diplom→2.4→Od fallen angel

27. dubna 2009 v 15:02 | Ms.Bloody |  Pro mne

Tag sem dostala krásnej diplomek. Že se vám líbí? Mě víc.

Nirvana // Something In The Way

27. dubna 2009 v 14:54 | Ms.Bloody |  Natoč to
Tuhle písničku sem si teď uplně nejvíc oblíbila...jí poslouchám pořád...chudinka Kurt...uplně ho žeru...


Kaname&Yuuki [Vampire Knight]

11. dubna 2009 v 19:58 | Ms.Bloody |  Natoč to
To je uplně slaďoučký video...x'(...prostě nádhera...děkuju kikikio že jsi mi to ukázala...x)....miluju tě =o*


Zápis→1.8 || Very nice day..x/

11. dubna 2009 v 9:48 | Ms.Bloody |  Myšlenky

Lidi pomooooooc!!!! Nic mi tu nefunguje. Posralo se to všem? Nebo mám takhle pokakanej comp jen já. Nefunguje mi diář *pláče víc než malé dítě kterému vzali dudlík*. Už nevím co mám dělat. Všecko je to nějaké celé zničené x(. No a dnešek je taky moc vtipnej den x/. Mám mít oslavu a vypadá to asi takhle. Hrozně mě mrzí že NaTTali nemůže přijet *má obličej ve dlaních a truchlí*. A ráno jsem se zbudila pozdě. Tak že skoro nic nestíhám i přesto píšu. Vidíte jak jsem hodná. Já bych vás prostě v nevědomosti nechat nemohla. S prvním človíčkem jsem se měla vidět v 9. Nevyšlo *potutelně se usmívá a rudne*. Vstala jsem v 8.20 místo toho abych vstala v 8 tak že jsem to s umytím hlavy a celkové očisty do těch 9 prostě nemohla stihnout. Proto se příchod prvního stvoření odložil na dobu neurčitou.
No a když jsem si tak šťastně v koupelně myla tu hlavu a do toho se myla celá. Tak jsem omylem zaměnila šampon se tekutym mýdlem. Uvědomila jsem si to až když jsem to plácla na hlavu *smrk*. Navíc mám ukrutnou rýmu a pálí mě celej nos od toho, jak pořád smrkám. Že se na to všechno nevybodnu. Jinak mám pocit, že mám úžasnou maminku x). Vím že zavidíte i když ještě nevíte co udělala. Na mé oslavě zkrátka nesmí chybět vodní dýmka. No a nyní je tu vystavená a čeká jen a jen na to, až ji zapálím. No a mamka přišla do pokoje a ukázala na sedačku kde se válej tašky s brambůrkama a všema takovejma cerepetičkama. Tak jsem jí s klidem oznámila že to jsou tašky a hned vedle tašek stála ona nádherná vodnice. Matka se jen otázal "Vodnice?" a já jí přikývla. Tak prohlásila jen že je tu sodoma a dál se poptávala na různé věci například na tunu pomernánču se zapíchanými párádky tvořenými do číra A již jen udiveně koukala co to má doma za dceru. No nic. Každou chvíli má přijít moe láska a myslím, že by nebyl šťastnej kdybych mu neotevřela. Tak děcka užívejte prázdnin. A slečny modleme se k satanu, aby nás ty kkti pánové v pondělí tolik nezmlátily. Jak já tenhle svátek nenávidim!!!

Krvavá noc

4. dubna 2009 v 15:48 | Ms.Bloody |  Mé fotky
Dlouho jsem přemýšlela jestly to sem dát nebo ne, ale rozhodla jsem se pro ano...nwim proč...asi proto abyste viděli že nemám jen photky typu "hlava (někdy i ramena)"....nebo možná proto....že sou to photky který sou tagový....divný....prostě jago já...x)

↑Tady na tý fotce mi šíleně leze špek...x!

Photka měsíce→Květen 09

3. dubna 2009 v 20:01 | Ms.Bloody
Tag je tu další ignorace...máte radost???...xD

↑01.

Photka měsíce→Duben 09→End

3. dubna 2009 v 19:45 | Ms.Bloody
Tag že...sem málem zapoměla že už je duben...ox)...mno a jag to dopadlo???
Duben 09

1.
20 % (2 Hlasy)20 %2 Hlasy
2.0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy
3.40 % (4 Hlasy)40 %4 Hlasy
4.20 % (2 Hlasy)20 %2 Hlasy
5.20 % (2 Hlasy)20 %2 Hlasy

Tag děkuju mots těm...co hlasovaly...a vyhrála photka:
Njn....je prostě nejvíc sexy...xP