Mnohý ti dá radu, jak přeplavat moře, ale málokterý tě vytáhne z louže.

Květen 2009

Naše parta Wowkařů...xD

24. května 2009 v 15:44 | It |  Myšlenky
lTag jsem zas problbla celej pátek a sobotu xD.
A samozřejmě jsem pro vás fotila jak blázen xD.

Přijeli dva kámoši z WoW (World of Warcraft), a přespávali tu. Byla to dost prdel, přestože jsem polovinu z nich ani neznala xD *stydí se*.
Tenhle článek tu měl být už včera vlastně dneska o půlnoci, ale nebuťme detailisti ae můj úžasný počítač kterej zvládá sám od sebe mazat i písničky se rozhodl že ne a prostě a jednoduše cvakl, a bylo po článku.
Vidíte, teď třeba se zrovna rozhodl, že nebude internet. Ještě štěstí že znám tenhle malý roztomilý kabílek a tak jsem to hned zas zapla, ale s tím se nebudeme zdržovat.
Prostě přijeli, snad z Děčína, jo myslim že to byl Děčín to víte, já a můj velkej pamatovák xD.
To jste měli vidět. To byli všichni fakt fajne lidičky. Bylo nás tam moment, ještě to kvůli vám přepočítám 9. A z toho já jediná holka, ale cítila jsem se opravdu jako mezi svými. Nejdřív jsem tam nechtěla jet, ale dlouho bych si to vyčítala, protože takovíhle zážitek je opravdu jednou za čas. Aby jste neřekli tag vám je tu všechny vyjmenuji stejně vám většina nic neřekne, ale já si chci utvrdit, že si je všechny pamatuju. Ne, nepamatuju si je všechny, seru na to xD. Nebo pamatuju??? Heh, risknu to stejně se ještě pro jistotu zeptám Defiho jestli to mám správně xD.
Tag že to bylo asi tag:
Ti dva co přijeli byli: Wendy a Mattýssek donutili mě to napsat s těma 2 t a s
Pag tam byli z Defiho třídy: Sláma, Ego, Páv, Holda a Olina
Mno a pag tam byl Definitive osobně xD a já suchaři jsou vždy na konci xD.
Mno proste bomba kluci. Ale teď vám povím, jag to vlastně všecko bylo xD:

Tato akce začínala dosti chmurně. Nejdříve mně vyhnali, abych jela prvním jedoucím autobusem za nima. A já tedy vstřelila jako kulový blesk. Když jsem se konečně dobelhala na zastávku, celá promočená a zmrzlá. Přišla mi sms, že mám jít domů, že se to ruší. To víte že sem se nasrala. Co nasrala, byla jsem naprosto vytočená a rozhodnutá, že už zustanu doma. Potom za mnou přijeli Wendy, Sláma, Defi a Osel Olina. Tagy dosti promočení. Nakonec mě Defi přemluvil ať jdu s nima těm ostatním to bylo upřiímně u prdele xD. Tag jsem se znovu připravila a řekla si směr Defiho barák protože tam jsme se měli sejít. Ti blbci samozřejmě hrály WoW co jiného by mohly ti závysláci dělat. Mno a tag sem na ně chvíli čučela z postele a pag jsme koukaly na South Park samozdřejmě s WoW vše se tu otáčí jen okolo WoWka xD. Pag přišel Osel, kterej se šel domů ještě převlíct a pag se šlo zas na autobus.
Když jsme nastoupili do autobusu, tak jsem potkala Barušku jag si to jela domů od své lásky. Trošku sme drbaly, a já se dozvěděla spousty zajímavých věcí, ale neřeknu, nesmím R.I.P. mám vytesané na čele xD. Mno a pag jsme přestoupili a jeli do brandejsa. Tam jsme si dali vodnici njn...malý hulič se ve mě probudil a sešli jsme se s ostatníma. Na devátou jsme měli objednanej bowling tag že jsme tam hulili asi hodinu nebo dvě.
Na bowlingu jsem nehrála, ale moje jméno tam bylo. Za to Wendyho ne, tag že jsme si na hodinu vyměnily jména a hrál za Lucku.
Byla tam fakt sranda což poznáte i z fotek. A když už tohle všechno skončilo, tag se šel raid na Boleslav znovu se vše točí okolo WoW. Šlo se asi půl hodiny klidnym tempem, hlučelo se, zvonilo na zvonky, hráli si na zvířátka, fotili a zmokli. Pag pro nás přijela Defiho mamka a kolem 11 jsem již spala. Což se mi vymstilo a zaspamovali mi celý mobil. Nakonec mě Defi v 9 ráno vzbudil zvoněním na zvonek. Musela jsem se do padesáti vypravit ae stihla jsem to xD. Pag se jelo na pouť, ale to už nám jeden chyběl. Samy uvidíte na fotkách kde všude jsme byli. Ale třeba autíčka jsem nefotila,ae něco tam je. Pag už jsme se jen rozloučili s našema Děčíňákama a jeli domů. Doma jsme byli pro změnu na WoW a pag jsme náš spokojený výlet završili dlouhým a klidným spánkem.

Tag to byl příběh našich WoW manů. A nyní photky:

jméno: děčín
heslo: hopsahejsa

↓A pro upřesnění↓

Ohavný den se šťastným koncem

21. května 2009 v 22:02 | It |  Myšlenky
Tag začneme od začátku.
Posledních pár tejdnů je můj spánek naprosto na hovno. Sice spím, ale nejsem vůbec vyspalá. Jsem úplně stejně ospalá jako když jdu spát a začínám usínat při hodinách.
Dneska jsem usnula na všech třech hodinách, ale pak byl tělák a naše frigidní paní učitelka STRÁNSKÁ dokáže velice dobře probudit.
Naštěstí po škole se jelo do Nosfáče...x) pro mou sukni...xP. Jeli jsme v plné parádě. BloodyBara, Definitive, má sestra, má matka a já. Normálně, to by jste nevěřili jak se mé matce může líbit Nosfáč!!! Tam sestře nabízela naprosto dokonalou taštičku přes rameno s pavučinou a hrozně se jí líbila ta mikinka s těma ouškama (stejně jako mě xD). A když jsme odcházeli tag se mě ještě ptala, jestli mi náhodou není zima, že by jsme šli koupit ještě tu mikinku. Ale nevyšlo to. Možná někdy příště. A toto je sukně, kterou nyní mám:

Od Zombie Walku až po dnešní cestu ze školy

19. května 2009 v 19:49 | It |  Památník
(Tento článek měl být vydán již včera...ae nechtely se mi sem vložit photky, omlouvám se za zdržení a berte to jako včerejší praci)

Tag jsem se k tomu přece jen dokopala...xD.
Jdu vám sem dát photky ze Zombie Walku, ale před tím..xD už teď se bojíte že???...před tím vás budu ještě dlouhou chvíli prudit svýma kecama xD. To ale máte radost že???...xD. Úplně to na vás vidim...*zakeřně se uchechtává a mne si ruce*.
Mno tag nejdřív začneme hezky od začátku tedy od včerejška až do dnešní cesty ze školy. Tag že Zombie Walk.
No bylo to úžasný, fotila jsem jag blázen, poznala nový lidičky osobně například úžasnou a nádhernou NaTTali prosím potlesk a její 2 kámošky u kterých mi tag nějak jemně vypadly jména...xD. A to jsem se na ně ptala 3x. Ta jedna měla naprosto dokonalou náušničku s Hallo Kitty. Ne že bych na ní byla tolik ujetá, ale tahle byla sladká *rozplizla se*. Mno ae přišly šíleně pozdě. Já myslela že je tam na místě zakopu!!! A ani kostými neměly já tagy ne ae pšt...xD. Třeba to nepoznaly...xD. Mno a úžasný bylo když jsme se měly sejit já a Definitive s Kikikio a ChemicalVampire. My to měli domluvený tag, že k nám přistoupěj do autobusu. Jag myslíte že to dopadlo?!?! Sme jim volali aby vyšly a pag když jsme jim volali asi po dvaceti minutach kde sou že těď jsme projeli tu zastávku kde měly nastoupit tag voni že sou ještě doma!!! Já měla chuť je zabít, to mi věřte. Kdyby se mi v tu chvíli dostaly pod ruku, tag je po nich!!! Mno ae sešli jsme se na Staromáku a zlato Kikikio a láska ChemicalVampire byly naprosto luxusně namalovaný a šíleně jim to seklo až na to že Chemical měla mojí sukni...xD...ne nemusíš mi jí hned vracet jen si jí pěkně nech a zapózuj nám v ní ve škole...x). No a s NaTTali a heh...budem jim řikat třebaaa...mno slečny, snad je to neurazí protože slečny je pochvala...x) se slečnami jsme se sešli přesně u bílé dodávky xD to byly dohody...xD, ale nakonec jsme se přece jen sešli bylo to úžasný až se vykecám tag dám photky.

Tím skončila kapitola Zombie Walk a začíná další snad jste už nečekaly konec??? xD.
Ve škole byl dost sexy HUDEBNÍ POŘAD xDDDD. Individua to bylo...xD.Nejdřiv nám tam hráli něajkou lidovku přišly v krojích...xD a pag začaly mlejt něco o tom že tu nebudou hrát jenom lidovky, ale tagy rock a prej že i nějakej horror..xD. To byl horror jag hovno...xD. Zahráli Jožin z Bažin. Ale to by nebylo ještě tag hrozný, oni řekli, že prý my si myslíme že nejvíc horrorová písnička je třeba od Lordu nebo cituji "Sklípknotů" no my všichni mrtvý, Chemical jsme museli držet aby na něj nevlítla xD.
A o tom jag zpívali Metalicu nebo Kabáty se nebudu ani zmiňovat. Anglicky neuměly ani ň ještě aby jo když angličané ň nemaj...xD a byly to takový žblapty...xD. Mno, nebudu se vyjadřovat.

Další kapitolkou je dnešní cesta domů. To by jste nevěřili, co já jsem za "člověka". Jsem prý kráva, seru je z bublinkama jsem si foukala z bublifuku...ox), nosim stále stejné oblečení, jsem čarodejnice a...vždyť to znáte samy...xD. Vyhledaly na mě každou chybu a zkritizovaly ji a mě to bylo naprosto jedno, já měla svůj bublifuk a ten mi rozumněl xD aspoň někdo tam. Ale kdyby jste je znali. To jsou tagový malý zkřeti v rozmezí 11-12 let, který před chvílí odhodili to ještě nechtěně dudlík a chrastítko a už to má kecy? By měly předemnou otrokářsky sklonit a bejt šťastní když si o ně otřu boty.

Mno nits, už jsem se vykecala prosím neradujte se tag nahlas a jdem na photky. Ale to budete muset kliknout na celý článek. Zrada co?

Xindl X // Anděl

14. května 2009 v 16:11 | It |  Natoč to
Uplně best song...xD.
Jago už jsem to sem jednou dávala, ae teď udělali videoklip a ten je uplně nejvíc...xD

Bublinkyyyy!!!!!

12. května 2009 v 17:39 | It |  Myšlenky
Tag jsme si zas s kámoškou hrály jag malý magoři. Jsme čekali na Jitku až přijde a já samozdřejmě měla u sebe bublifuk (to bych prostě nebyla já xD). A tag se bublifukovalo. Miluju bubliny x). A protože jsem chtěla mít ještě něco pro vás *přemýšlí o tom, jag šíleně hodná umí být xD* tag jsem vám to vyfotila. Nevím jestli ty bublinky vůbec uvidíte ae...xD. Mno nits tag že BUBLINKY ÚTOČÍ!!!!

Jo a mimochodem. Sem se celou školu dneska nudila, tag sem popsala celou stranku mýho nebohýho diaře další kapitolou Stop World. Tag že už mám rozjetej začátek a hlemýždímy...heh *přemýšlí co použít místo kroky, protože si velice dobře uvědomuje že hlemýžď nechodí*...posuny *přece jen na to přišla, mohla by dostat nějakou pochvalu (třeba od někoho z vás xD)* se blíží k jistému konci (no dobře. O konci se teď moc mluvit nedá, protože je to opravdu krátké a stojí to za...heh všichni si domyslíte za co by to tag mohlo stát). Mno, tag prostě se nějak tag blížím a náhodou, možná ae jenom možná to tu tag za půl roku uvidíte...xD

Mno a teď už nebudu zdržovat zbytečným tlacháním o hloupé It a jejím uchylném životě a přejdu rovnou na photky. Ae ani tam se mě nezbavíte, protože budu některý photky komentovat....xD

Omfg!!! Oni se šíleně dlouho načítaj. Hrozně to trvá a já se nudím!!! Do úkolů se mi nechce a sem líná vůbec se jenom na to učení podívat. Je mi z něho blivno...xD. Myslíte, že už se to načetlo???

Samozřejmě že nenačetlo!!! Ae už je to za půlkou...xD. To to trvá!!! Asi se vážně podívám jenom jedním očkem do diaře.

Jaj to jsem se lekla!!! To by jste nevěřili tomu, že zas píšem z češtiny!!! Ta bába si nedá pokoj. Píšem snad každou hodinu. Je sice pravda, že teď jsme dlouho nepsaly, ae....x/. A jak jsou na tom photky?

Ooooo. Pohnulo se to o jednu photku. Seru vás hodně??? Jo??? A víte co??? Ani trochu mě to nemrzí...xDDD. To jsem ae hrozná co...xDDD. Zejtra mám zas zpívání a klávesy x!. Jago zpívání se dá, to mě baví, ae ty klávesy x! *už teď jí předem naskočila husí kůže*. Mno, ae aspoň půjdeme s baruškou do nosfáče. Zas půjdem vokuknout sukně xD. Jsem vám vlastně ještě neukazovala jagou budu mít. To hned napravím x). To víte je tu chaos...xD
To je ona...xDDD. Já teda chtěla jinou, ae matka prohlásila že je mots krátká, při tom krátká není x). Ae co tahle je tagy pěkná...x). Jo mimochodem, už se načítá poslední photka!!!
Ete kousíček x)

No tag to je zrada. Se mi jich uložilo jen 7 z 9. No nits tag se na to jukněte:
sdc11394.jpg
sdc11395.jpg
sdc11397g.jpg
↑Tag nevím jestly tady ty bublinky vidíte, ale jsou tam...xD
sdc11398.jpg
↑A tady tagy...x)
sdc11400.jpg
sdc11401.jpg
sdc11402.jpg
Chtěla jsem vám sem dát ještě Denisu, ale zradilo mě to. Tag že se s tim teď nebavim xP

Kočka!

12. května 2009 v 6:32 | It |  Myšlenky
Mno já se z toho asi zbláznim sice nwm jak když už blázen sem ae...neberte mi iluze xD. Já si tag normálně vstanu, že se jago pudu vosprchovat po ránu a vono hovno. A to jako do slova. My jsme totiž zapoměli kočce votevřít dveře jinam než do předsíně a koupelny respektive byla venku a já ani nevěděla že jí někdo pustil domů. Mno a ta Kráva hodila takovou velkou splašku do koupelny do sprchy. Já myslela že jí zabiju. Tag že sem musela uklízet hovno. Jenže mě se z toho dělá fakt šíleně blbě. Já už když to cejtim tag mám pocit že budu zvracet. Tag že jsem nasraně vykopla kočku ven (cestou sem jí asi 2x jemně popošťouchla nohou...ae fakt jemně já po ránu nemám sílu na to, abych se vstekala).
Tag to dopadlo asi tag, že jsem zničila 2 hadry, protože mi z nich bylo šíleně blbě, tag sem je vyhodila ox).
MILUJI SVOU KOČKU!!!

Desing→0.4

8. května 2009 v 20:15 | It |  Šatník blogu
(Jen na úvod. Kdo četl to že je konec číslům, tak to ano. Ale u desingů je to nutný xP)

Název: One Boy In One Live

↓Náhled↓


Konec číslům...xD

7. května 2009 v 22:30 | It |  Myšlenky
Tag a už toho mám dost. Jsem se rozhodla, že přestanu puntičkářsky číslovat každou pičovinku co sem dám. Tag že už žádný "Zápis→2.1" prostě mě to vytáčí. Ty čísla sou zkrátka příliš těžko zapamatovatelný na mou paměť akvarijní rybky (Poz.red.: Akvarijní rybka má paměť 15 sekund). Tak že prostě žádný čísla. Jo a mimochodem kdyby si někdo nevšim, tag mám new přezdívku (zase) xD. Ms.Bloody mi znělo šíleně panovačně. Ae mots jsem se nerozhodla. Stále se rozhoduji mezi čtyřmi jmény: Someone, It, Phantom a Somebody. No řekněte, co by jste vybrali vy. Hlasujte mi prosím o jméno které sem mám dát. Všecky jsou tagový, pěkný a já vůbec netuším. Tag pomocte nevinné mrtvolce.

bla bla

7. května 2009 v 9:30 | It |  Myšlenky
Řekla jsem si že sem jen tag zaskočím. To víte. Počítače ve škole...xP. Sme teď na ajině tag že než skončí hodina tag vám sem popíšu dosavadní situlaci. Za 2 minuty zvoní a je druhá hodina. O čtvrtý hodině se fotíme *zvrací*. Moc se na to těším *přemýšlí, jak se ta ironie někdy hodí*. Já fakt neci!!! Víte jaký to je? Já! Která se skoro nikdy nefotim. Tak ja mizim užívejte den pp *pusinka*

Zápis→1.9 || Slečna X

6. května 2009 v 21:50 | Ms.Bloody |  Myšlenky

Jsem si řekla, že se nudim a že bych sem mohla něco napsat. Ne neptejte se mě co, já totiž sama vůbec newim *důležitě přemýšlí co napsat*. Heh, ten obrázek, ten se mi šíleně líbil. Je takovej...zvláštní *snaží se něco napsat (ne že by jí to šlo ale neřikejte jí to)*.
Hrozně ráda bych vám sem napsala příhodu jedné gothičky která se zoufale utopila v discu, ale newím jak začít a newím, jestli smím. Asi až si tohle budě číst, (jestli to vůbec bude číst) tak se na mě znovu naštve, nebo já newim co udělá, ale já to tu povyprávět musím. Musím vyventilovat své pocity a vy jste zrovna na ráně *nevinně pokukuje do monitoru*. Tak jdem na to:
Byla kdysi jakási dívka. Nádherná a zábavná. Ovšem stala se hrozná věc. Víte, tahle slečna měla velké problémy z kluky. Nevím proč, asi nebyla v té správné společnosti lidí, nebo já fakt netušim. To jediné co vím bylo, že opravdu velice moc záviděla disco slečnám, které mají na každém prstu pět kluků a mohou si tedy vybírat mezi opravdovímy elitkamy.
Prosím z technických důvodů nechci jmenovat, tak že té slečně budem říkat třeba...slečna X ano? Dobrá, nemusíte souhlasit, já jí tak stejně budu řikat. A její kamarádce budeme říkat třeba právě slečna Y *přemýšlí, proč se tyto dvě písmenka tak často používají u "neznámé"*.
Tak tedy. Slečna X se rozhodla, že mezi tyto dívky chce také patřit, nebo snad jen vyhledat toho pravého. Požádala tedy slečnu Y o pomoc. Slečna Y souhlasila a jela i se slečnou X do těch nejznámějších obchůdků které svět businessu zná. Slečna X v této variantě snad viděla záchranu, nebo možná chtěla opravdu jen na léto neupéci se v černé barvě, to ovšem nebudem rozebírat. Tyto dvě dívky nakoupily spoustu barevných a roztomilých hadříku a slečna X se druhý den takto vyfintěná vydala do školy. Z nedostižné gothičky se stalo to, co nejvíc nenáviděla a já jí to touto formou oznamuji. Možná si řeknete že jsem zbabělá, že jí to neřeknu do očí, ale ono to nejde. Buť nemá na lidi jako jsem já čas, nebo když už ten čas najde oběví se jakási hranice v mé hlavě a já prostě nemůžu. Nemůžu jí říci že mi ta stará slečna X chybí. Prohlédnout si její mobil je naprosto stejné, jako hledět do mobilu oněm usměvavým dívkám obmotaným okolo svého nynějšího borečka a mrkající na další dva jeho kamarády. Je sice pravda že svého cíle dosáhla a já jí to opravdu z celého srdce přeji. A jak to vím? Nedávno kráčela okolo mě (nebudu se snad ani zmiňovat o tom že si mě vůbec nevšimla. To chápu, to je normální), já stála na zastávce a okolo mě spousta band silných kluků. Kždý klábosil o něčem jiném a měli plnou hlavu svých nápadů a starostí. Ovšem, tu náhle přestal hlas jedné bandy. Zahleděl se užasle na slečnu X a dlouze na ní koukaly. Poté se znovu odtrhli a pokračovali v konverzaci. Slečna X si toho nevšimla a šla dál. Takto se za ní ohlédlo více pánské věčiny, ale slečna X už měla v uších sluchátka a nejspíše poslouchala jednu z hitovek od Jeffreeho Stara.
Nevím, jestli budu mít vůbec odvahu tohle zveřjnit, ale někdy to prostě udělat musím. Jsem zbabělec a nestydím se za to!

Photka měsíce→Červen 09

2. května 2009 v 9:17 | Ms.Bloody
Tak je to tady. Tenokrát jsem vybrala obrázky, které jsou si, podle mě, docela rovni. Jsou na téma zrcadlo. Protože zrcadlo se mi zdá dosti záhadné na to, aby mělo místo i na mém blogu. Třeba je zrcadlo brána do jiného světa?

Dávejte si pozor co předstíráte, neboť se tím časem stanete.
Ernest Hemingway


Photka měsíce→Květen 09→End

2. května 2009 v 8:30 | Ms.Bloody
Tak je tu květen a já vám šíleně moc děkuju za hlasy. Vy ste prostě zlata.

01.0 % (1 Hlasy)0 %0 Hlasy
02.11 % (2 Hlasy)11 %2 Hlasy
03.23 % (3 Hlasy)23 %4 Hlasy
04.64 % (4 Hlasy)64 %11 Hlasy

Tak že s apsolutní převahou vyhrála 4 xD
Fakt vás miluju...*je opravdu velice velice dojata*