Mnohý ti dá radu, jak přeplavat moře, ale málokterý tě vytáhne z louže.

Červen 2009

Pápá

26. června 2009 v 18:34 | It |  Myšlenky
Ještě jsem sem zaskočila před tím, než definitivně zmizím.
Za dva týdny se tu ovšem zas oběvím s kupou mušliček a nových povídek.
Také dopíšu toho zpropadenáho Frerarda. Já vím, slibuji to již pěknou chvíli, ale já na ní úplně zapomněla ox).
Teď prožíváme s Defim muka. Loučíme se. Po pravdě je to jako když odtrháváte feťáka od jeho drogy. Jako by jste mu řekli "Ne je konec! Nezaplatil jsi požadovanou častku, tak my ti to teď nedáme.". A vy v tu chvíli začnete ty prodejce nenávidět, a nejen ty prodejce, začnete nenávidět i sami sebe, protože vy můžete za to, že jste na tom závislí. Ale nebudu se vykecávat.
Pápá mí závislí přátelé a pápá má lásko.
Miluju tě.

The First Love

23. června 2009 v 17:52 | It
Tag tohle bude asi poslední, co vám sem před svím odjezdem napíšu.
Chorvadsko volá.
Jedu v pátek a nejspíš se vracím v neděly (26.6-5.7).
Chtěla jsem vám sem napsat ještě o úžasném zážitku co jsem měla přes pátek na neděly, ale není čas a na tohle je nutno spousty času. Tag tedy závěrečná poc¨vídka před mím nefinitivním odchodem do důchodu...xD.


Na slovíčko ve škole

19. června 2009 v 9:26 | It |  Myšlenky
Tak máme zase na compech minutku času a tak jsem přišla poklábosit o tom co je nového.
Dneska jedu do Děčína a budu tam celý výkend tak že se tu neoběvim ox).Ne nemusíte se tvářit smutně, stejně vám to nejde xD já vás mám prokouklí xD.
Ale to by jste nevěřili jak se tam těším. Nejsíš ani nebudu mít kde spát, protože kámoš oznámil že pokud ho budu chtít stále kousnout tak spim pod širákem. Tak jsem se rozhodla, že si sednu Defimu na záda a budu se tvářit jako jeho batoh. Myslíte že to vyjde? Já doufám že jo xD.
Lidi já se prostě těším!!! Po škole de ke mě Jituška a pak nám v 17..ehm...něco xD, jede autobus do boleslavy a pag vlak. Nejvtipnější je, že já ještě nemám zbaleno xD. To budu muset udělat až přijdu ze školy.
Jo a už mám hotovou tu jednorázovku. Jen jí sem ještě nemohu dát protože nejdřiv to musimsepsat Defimu do takovího notísku a ten blázen to chce ještě ilustrovat, tak že teď píšu a kreslím jak magor proč jak?.
Mno nits, jdu zase psát ať to mám co nejdřív za sebou.
A omlouvám se za hrubky, nestíhám si to po sobě přečíst ox).

Hmpf...

16. června 2009 v 19:17 | It |  Myšlenky
"Nudím se!"...prohlašuji směle a stále. Nevím co dělat, naše třídní odjíždí příští týden do...ehm...háje a nám se již uzavřely známky, ale to mě tolik nežere, spíš mě nebaví jen tak čučet do prázdna a přemítat myšlenky. Akorát se ujišťuji o tom, kolik věcí jsem udělala chybně.
Mimochodem, abych nezapomněla, brzy se tu objeví ona jednorázovka ehm...jedorázovka delší než poslední kapitola Stop World!!. Už mi chybí jen šťastný konec a krvelačná pohádka je na světě xD. Ne, ono to zas tak horroroví není, umřou jen tři osoby a u dvou to není ani detailně popsané xP. A ta třetí taky není žádný vrchol mé "kariéry". Tam jde opravdu o tu romantiku, i když ta tam není taky moc rozvíjená. Je to prostě taková povídka plavající v...lihu. Snad chápete že tím narážím na orgány lahodně se cachtající v oné tekutině, jak vlastně jen díky tomu že si žijí v lihu se nerozpadnou, nesmrdí, ale také už nevykonávají žádnou funkci. Prostě jsou jen na pozorování.
WoW teď nehraji. Nemám na něj chuť. Měla bych hrát, ale jsem líná. Měla bych dělat taky něco jiného než sedět u počítače, ale i na to jsem příliš líná. Mohla bych si číst, ale ta kniha mě láká až před spaním a to pak po chvíli nevidím písmenka. Uvažovala jsem i nad procházkou s přáteli, ale tady se bavím jen s Defim a ještě s jednim cvokem, ostatní svou přítomností obtěžuji, tudíž se nebudu vnucovat. Kdyby jste měl někdo nápad, jak se zbavit stereotypních dnů, tak mi rozhodně napište do komentářů ne Defi, nechci slyšet že bych mohla jít k tobě nebo jít s tebou ven, to je také dost stereotypní nemyslíš. A ani od ostatních nechci nabídku nějakého sportu, nebo jen nějaký kroužek, chodím na kroužky každou středu. Prosím, kdyby jste na něco přišli, zulíbala bych vám nohy mno...to si ještě rozmyslím,ale...xD.
Navíc mám teď napruzenou závyslačku, ChemicalVampire se zničil počítač, a proto je šíleně steklá. Já jí to nemám za zlé, mě by to také sralo asi bych ten comp prohodila oknem, ale to jí neříkejte...xP, ale ona teď žije jako v jiném světě, taková mimo. Tak že jí držte palečky ať se jí počítač brzy vrátí a mě ať přejde stereotyp xP.
Jdu se zas nudit.

Dalších 100 otázek (sama sem je vytvorila, sama je vyplnim)

16. června 2009 v 13:45 | It
Základní údaje:
01.Jméno // Anonim
02.Nick // It, Bloodyfiend
03.Styl hudby // gothic
04.Let // 14
05.Barva očí //hnědá
06.Barva vlasů // pro změnu nudně hnědá...xP
07.Postava // skrček...mám postavu asi jako gnomové...sotva du v PvP vidět (PvP-hráč [na WoW] proti hráči)
08.Životní cíl // Stát se upírem...
09.Pohlaví // slečna
10.Sexuální orientace // hetero je to hrozné já vím...ale každý se rodíme jinak...
11.Víra // huh...krásný názory maj Buddhisti a buddhista nejsem...nosím pentagram ale satanista nejsem...a miluji anarchii a asi jsem anarchista...xD

Aby se neřeklo...x)

15. června 2009 v 6:48 | It |  Myšlenky
Já vím že jsem sem dlouho nic nedala, ale já prostě nevím co!!!
Měla jsem v plánu sem dát jednorázovku co teď píšu, jenže ona se furt nějak zdelšuje a stále se nechystá ke konci.
Bude to jednorázovka na přání pro mou lásku a jak si sám vyprosil ještě s jednim mím dobrým přítelem nejsou a bohužel ani nebudou T_T v ní gayové ne Jitko prosím neplač dopíšu ti toho nádhernýho Frerarda a bude to nádhera bude tam drsný sex a ne jednou...slibuji (v tuhle chvíli bych ti byla schopná slíbit i to, že si to rozdaj na skákacim hradě xP). Bude to zkrátka lehká romantika, s jemnou dávkou krvelačnosti chápejte, když ne gayové, tak aspoň upíři...xP.
Mno a kdyby byla otázka na ten obrázek, ten jsem vzala mému zlatu kikikio z maratonu promiň drahoušku, však ty si najdeš hezčí xD.
Mno nic, budu muset končit, mám před sebou ještě spousty práce.