Mnohý ti dá radu, jak přeplavat moře, ale málokterý tě vytáhne z louže.

Srpen 2009

Poslední klid před bouří

30. srpna 2009 v 11:43 | It |  Myšlenky
Ch jo. Už jen dva dny do začátku školního roku x!.
Ale má to i pozitivní stránku x). Oba dva ty dny si užiji v plné nádheře. Dnešek: Včera mi přijela láska, tak že dneska budem celý den spolu. A zítra: Jdu s patnácti dalšíma lidma do Nosfáče kdyby se chtěl někdo přidat, stačí napsat x), myslím že si to náležitě užiji. Seznámím se s novými lidmi a budu se smát každýmu kolem jdoucímu co na nás bude čučet jak na bílou vránu x). No prostě sranda jak má být x). Už se moc těším. Jak na dnešek, tag na zítřek.
A ještě na závěr se chci omluvit své zlatce Kikikio. Omlouvám se, ale zkrátka myslím, že mě sice máš ráda, ale že ti poslední dobou lezu trošku krkem. Jinak jsi má opravdu dobrá kamarádka a cítím se s tebou moc krásně. Jsi má zlatka a nikdo jiný na celém světě mi tě nepřejmenuje x).
Tak tedy končím, abych stihla se jít ještě umýt.
R.I.P. mé podsvětí.

Bleskovka→0.3→Diploms

23. srpna 2009 v 21:48 | It
Tak jsem dodělala diplomy za bleskovky. Radost? Doufám že ano. Dala jsem si na nich záležet, zvláště výběr obrázku byl více než namáhaví. Jo jen vás chci ještě upozornit že tu od zítra do pátku nebudu. Tag se omlouvám všem, zvláště Chuckyně, že nebudu chodit na vaše blogy a nebudu číst tvou nádhernou povídku. Mno nic. Nebudem se stresovat budoucností a jdeme na dárečky.

Tek vezmem třeba tenhle na vrchu pro Pajinu:

A druhej. Na cedulce je napsáno pro Definitiva:

Teď dárek na kterym jsem se opravdu vyřádila, i přesto není podle mích představ. Pro NaTTali:

A další dáreček. Doufám že ji ještě neznáš, ale asi j:

Toto je další dáreček bez předurčeného cíle. Proto jsem vytvořila pro tuto ostrou slečnu nějaké pořádně ostré jaoi:

Z tohohle dárku jsem opravdu nadšená. Miluji neurčitý směr. Doufám že jsem vybrala něco rawr, sexy ale hlavně krásného, i když je to spíše romantické a hlavně dokonalé. Jako ty. I když vím že ty mě moc ráda nemáš, tak já tě zbožňji. Tebe, i tvůj talent. Jsi zkrátka má zlatka. Nu dost keců a vzhůru k dárečku:

A úplně vespod je dárek pro mou spisovatelku. Jedna z opravdu dokonalích a hlavně ne namyšlených spisovatelek. Taky jsem neměla určený přesný obraz, ale použila jsem ten, který se mi zdál vhodný, ale sklamu tě. Není to Stmívání ale...:
Snad jste všichni spokojeni se vým dárkem a pokud ne, tak reklamace se nepřijíma xD. Vyhodila jsem účtenky.

Večerní nápad.

12. srpna 2009 v 11:09 | It |  Myšlenky
Když jsem šla dneska spát napadla mě taková věc. Když už jsem já dostala diplom za to jak jsem hodná. Tak bych zákonitě měla dát Al-chna Liame také jeden diplom za to jak je úžasná a jaký se mnou má strpení i když jí nazívám magorem.
A proto má mila Al jsem ti dnes rádo spitvořila malý dáreček jako mé velké díky. Tady je:

Trošku větší, ale já za to nemůžu....to ten obrázek xD

Hrdě vám předhazuje svou trofej

11. srpna 2009 v 18:57 | It |  Myšlenky
Koukejte co jsem dostala *pyšně kouká jako lovecký pes když něco uloví*. Jsem si vyprosila xD *trošičku se za to stydí ae říká si, že kdyby to Al-chan nechtěla vytvořit, tak by se na ní vyprdla*. Nevím co k tomu říct. Snad jen, že ti moc děkuji a že tě mám mooooc ráda =o*.

Zázrak. Ona přemýšlí!

11. srpna 2009 v 18:28 | It |  Myšlenky
Říkala jsem si, že bych sem měla konečně dát nebo aspoň jí vůbec napsat další díl Stop World. Víte, ono se to má takhle. Já to všechno mám vymyšlený, vím o čem by to zhruba mělo bejt, vím co bych měla napsat i jak to sformulovat. Jenže nemám zajímavej začátek. A bez zajímavého začátku kapitoly to prostě nemůžu napsat. Já vím jsem strašná. Mohla bych teď hned okamžitě dát začátek typu "Vzbudím se z onoho těžkého pádu...", ale já nechci. yslím si, že to stejně tak nějak skončí, ale bude mě to štvat. Já chci totiž začátek, který vás vtáhne. To bych to pak nemusela rozdělovat na kapitoly kdyby to mohlo taghle suše navázat. Já chci začátek *tulí se k polštáři a popotahuje*.
Stejně tak bych sem měla dát ty fotky co jsem vám slíbila. Já vím že na ně nikdo nečekáte, ale aspoň pro mou útěchu.
Nejhorší je, že já tohle všechno chci udělat. Ani nevíte jak moc! Ale ta lenost. Ta zrádná lenost kroužící stále kolem mě a říkající mi: "uděláš to až zítra". A já dicky podlehnu. Zbavte mě jí! Nesnáším jí! *tak se vykecala a jde zametat schody, protože jí to řekli a poctivě jí k tomu dokopali její rodiče*.

Výmysl 05

7. srpna 2009 v 14:07 | It |  Nápady
Na tomhle příběhu jsem pracovala na táboře a věřte mi, že mi to mnozí nepřáli a byli schopni udělat pro to cokoli. Jakkoli mě budili z mého rozímání a já musela zapnout všechny své mozkové buňky abych dokázala napsat aspoň toto. Není to žádná krása a také to je strašně krátké, ale myslím že na to za jakých podmínek jsem to psala, je to celkem snesitelné.

Osvětlila se země a ozval se dunivý hrom. Ve starém chrámu se zachvěl prach a stará hrobka stojící nesměle uprostřed, tiše čekala na svůj čas. Znovu se ozvala rána a studený kámen se nedočkavě zachvěl. Všemi očekávaný návrat míru se nezastavitelně blížil. První kříženec elfa s upírem se měl znovu narodit právě dnes. Ona byla jedinou nadějí v celé elfí říši.
Víko od hrobu se začalo nadzdvihávat, a nakonec úplně spadlo. Prach se zvedl a chvíli byla naprostá mlha. Když konečně klesla, objevila se ženská tvář s jemnými rysy. Ruce s dlouhými drápy měla položené křížem na prsou. Ze smyslně rudých úst jí trčely dva ostré špičáky a stékaly po nich dva potůčky krve až k nádherně zašpičatělým uším, které měla po jejím otci. Níže od ucha byly dvě čerstvě otevřené rány, dokazující její čestné upírství. Hnědé vlasy jí vlály i přesto, že bylo bezvětří. Její pleť byla bílá, jako sníh a v pravidelných intervalech se po chvíli začala zvedat a znovu klesat její hruď. Pootevřela dosud ještě zavřená víčka a pohlédla na svět svými tyrkysově zbarvenými očky. Pomalu se zvedala a tiše zasýpala pár nesrozumitelných slov a každé zrnko prachu jako by se náhle rozplynulo, vše bylo náhle oživeno barvami a hrou orchestru. Žena tiše vystoupila z hrobu a její okouzlující krása vstoupila do každého elfího srdce.

Warning! It se nudí!!!

5. srpna 2009 v 16:44 | It |  Myšlenky
Nuda, nuda, nuda, nuda, nuda *při každém nuda se bouchne hlavou do stolu* nuda, nuda *už jí začíná bolet hlava tak toho nechává*.
To by jste nevěřili jak se můžu nudit. Strašně! Ne fakt úplně hrůzně. Nevím co dělat a nic mě nebaví, prostě přesná nuda *klepe prsty o stůl a opravdu nechutně se nudí*. Já prostě fakt nevím co dělat! Nechce se mi vyprávět o tom co sem dělala skoro celý prázdniny, nechce se mi tu jen tak naprázdno sedět a čučet, nechce se mi nalakovat si už tag skoro odlakovaný nehty a ani se mi nechce číst si nebo psat něco. I když to mi připomělo, že jsem pro vás napsala na táboře další povídku a taky bych sem mohla dát photky který jsem nedávno upravovala tak, aby se na ně vůbec dalo koukat. Ale nevím jestly to sem dám, protože se mi nechce. Jsem úplně znuděná! Ale třeba se přemůžu...třeba.

Desing→0.5

5. srpna 2009 v 15:33 | It |  Šatník blogu
Název: Corpse Bride

↓Náhled↓Důležitý krok vpřed

4. srpna 2009 v 13:41 | It |  Myšlenky
Ani ne před minutou, jsem se rozhodla, že bych se měla podivat na ty desingy, nad kterými jsem hloubala již dlouho. A vy jste mi pomohly asi takhle:

Desing 01 (Corpse Bride)60 % (0 Hlasy)60 %3 Hlasy
Desing 02 (Tree Girl In Garden)40 % (0 Hlasy)40 %2 Hlasy

Tak že je to snad jasné a já du přetvářed blog.

James the Cat

4. srpna 2009 v 9:21 | It |  Natoč to
Tímhle mě nakazila má sestřička když mi to celé hodiny zpívala, před spaním pouštěla z vedlejšího pokoje, a nakonec mi to i poslala na facebook. Je to fakt strašně uchylný, ale já si nemohla pomoct xD. Taky si ho oblíbíte až to uslyšíte xDDD


xD...Co dodat...xP

1. srpna 2009 v 14:02 | It |  Žvásty
Moc pěkné, i když trošku hrubé xD

Když se stála fronta na blbost tak jsi do ní šel minimálně 3x co..?
To,že ti občas něco nedojde nění chyba české pošty..
Koukám že tě navštívila moudrost,ale ty jsi nebyl doma..
Povol si gumu od trenek,neprokrvuje se ti mozek..!!
Nechápu jak si mohl bejt nejrychlejší.....spermie!!
Tchoř je proti tobě navoněnej frajer...
S těma tvejma ubohejma kecama už jsi trapnej jak sirky v krabičce.
To že žiješ neznamená ještě,že o to někdo stojí!!
Si tu platnej,jako pumpička od saní!!
Tebe potkat v noci v lese,tak se zakousnu do stromu a dělam že jsem suchá větev.
Řekla bych ti že jsi kráva,ale nechce se mi urážet ty ubohé,milé kravičky.
Jsi trapnej jako schody ve výtahu.
Kdyby blbost nadnášela,tak ty bys byl Superman!
Nečum..Plašíš mi dobytek..!
Běž si chvíli hrát na dálnici..
Ty si tak hnusnej,že by se z tebe daly vyrábět prášky na blití.