Mnohý ti dá radu, jak přeplavat moře, ale málokterý tě vytáhne z louže.

Září 2009

Nevadí mi, že to nechcete slyšet, stačí pomoci

24. září 2009 v 16:33 | It |  Myšlenky
Zapomněla jsem vám povědět jednu změnu v celé generaci mého blogu. Vytvořila jsem ještě jeden blog, do kterého já, BloodyBára a Definitive vkládáme své povídky.
A já jsem nyní strašně na rozpacích.
Mám vkládat povídky:
a)jen na ten společný
b)na tento blog i na onen společný blog
c)mám vytvořit ještě jeden svůj vlastní blog na své povídky a vkládat je ještě do toho společného

Žádám vás strašně moc o pomoc. Je to pro mě důležité.
Mimochodem ten blog najdete zde: http://kavarna-myslenek.blog.cz
Zachraňte mě prosím!

Zavřete oči a pojďte snít se mnou

21. září 2009 v 15:53 | It |  Myšlenky
Představte si krásnou, letní noc s trochou studeného vánku a jemným poprcháváním. Sedíte na houpačce a lehce se pohupujete. Cítíte každou kapku, která na vás dopadne. Víte, že nemáte žádné povinnosti a jediné na co právě máte chuť je sledovat velký, nádherný měsíc v úplňku. Je vám krásně.
Neřešíte, že tato chvíle skončí s probuzením slunce. Jde vám jen o tento okamžik. Bosími nohy kynkláte ve vzduchu a cítíte takovou volnost, jako by jste se mohly okamžitě vznést.

Krásný pocit. Kéž by byl pravdivý.

Už zase mizí

11. září 2009 v 17:38 | It |  Myšlenky
Už zase někam jedem. Naše rodina se prostě bezemě asi neobejde x/, a proto musím jed s nimi do Mrianských lázní. Né přesně do lázní, ale do jakého si hotelu, kde máme rezervované dva pokoje až do neděle.
Proč nemůžou jed bezemě? Vždyť by si to užili víc. Stejně mám bolavou nohu a nejspíš mi i zhnisá x!.
To jsem vám vlastně ještě neříkala. Víte, tohle se prostě může stát jenom. Šlápla jsem na spínací špendlík tak, že mi od paty projel až k onomu kloupku na noze. Asi si dokážete představit, jak jsem v tu chvíli nadávala a kňourala. Zvlášť, když jsem ho pak musela vytáhnout x!. A navíc nevím, kde všude onen špendlík byl, protože jsem si ho docela nedávno půjčila od mé kamarádky. Ano, od tebe Báro. Ten černý, tak ten jsem měla v noze xD.
Je zvláštní, že chvílema to bolí jako čert a chvílema po té noze můžu s klidem chodit jen mám pocit jako bych chodila po nejaký bobuly xD.
No nic. Musím už jít. Tak to tu beze mě vydržte a zavřete oči, já odjíždím x/.

Svěrací kazajku a vypolštářovanou cimnu

7. září 2009 v 21:55 | It |  Myšlenky
Aaaaaaaaa. Já už chci zase prázdniny!!! Ne nenuťte mě, já už tam nechci! Udělám cokoli jen mě tam už nedávejte. Proooooosííííííím!!!
Tak jo. Dejchat. Ne. Tohle už nepřežiju. Já už tam prostě nechci! Je to poslední rok a ani ne týden co se učíme a už toho mám plný nohavice. Víte co bych teď nejradši udělala? Ustřelila bych naší třídní hlavu. Ona řekne, že jsi máme připravit v hlavě základy společnosti. Tak já v klidu, protože to umím a ona nám dneska všem napaří poznámku za neplnění domácí práce. Jen jedné slečně, která má vždy vše nic nedala. Fakt jsem nadšená x/. Mám chuť jí narvat tu žákovskou do krku i s tim pitomim zasedacim pořádkem. Víte to vám musím povědět:
Na začátku školního roku jsme si každý sedl tak, jak nám bylo nejlíp a pak po dnu přišla hodina dějepisu. No a ona paní učitelka nás přesadila a já se musela usadit vedle takové mírně zaostalé slečny. Víte, nemám ráda odsuzování lidí za to, že jsou trošku mimo, ale tato slečna mě v tu ránu začala děsně štvát. Ona totiž stále vykřikuje a když chvíli nevykřikuje, tak funí jak lokomotiva. A když píšeme, tak si vede sešit přesně po řádkách jako já. Už z toho mám palici na bouchnutí. Asi jí brzo něco řeknu.
No a za mnou sedí ještě vědší blb. Je to velkej rasista a má svojí bomba partu a všichni ve škole ho chtěj zmlátit za to, jaký má pitomí kecy. Já bych mu taky nejradši jednu vrazila. No nic. Jdu si umýt hlavu, mohla bych teď poolejovat panvičku. Ne zas tak horzný to snad ještě není.
Tak tedy R.I.P. mé lásky.