Mnohý ti dá radu, jak přeplavat moře, ale málokterý tě vytáhne z louže.

Leden 2010

Známkyyyyyyyyyy!!! ^-^

28. ledna 2010 v 22:17 | It |  Myšlenky
Aaaaa. Už jsem se dočista pomátla xDDDD. Zblaznila jsem se do těhlech malejch kíčovitejch potvůrek a vůbec mi to nevadí xDDD. Jsou všude. A jsou tak rozkošný xDDD.
Postahovala jsem toho kvanta a teď vám to sem hodlám všechno narvat. Máte radost? Věřím že obrovskou, to vy vždycky když sem něco napíšu xDDD. Ty minulý komentáře tomu tak odpovídali. Snad jedinej kdo si všiml byla Bloodybara a pak po chvíli Ophelie, ale já vám to nevičítám, protože vím, že já sama bych ty sví pitomí kecy plný hrubek nečetla. Převrátil by se mi žaludek vzhuru nohama, teda...žaludek sice žádný nohy nemá, ale kdyby je měl, tak by se obrátil tak, že by byly na opačnou stranu, než mají normálně být. Omlouvám se. Vážně jsem trošku pomatená xDDD. Trošičku
xDDD. Ne nevím co to do mě vělo. To asi ta tuna těch barviček a to že mám teď prázdniny a možná taky to že teď už mám to zatracený pololetí zasebou já vážně nevím, ale ten pocit je přinejmenším příjemný x).
Zejtra má přijet Baruška. Nesmírně se těším, protože se zas vyblbnem jak malý. To mi vždycky když jsme spolu. Už ani nevím, kdy naposled jsem měla tu možnost pořádně s ní prokecat celou noc. Je to vždycky strašná sranda a já ty naše kecy prostě žeru. Už teď se nemůžu udržet na židly a pořád mám chuť vyběhnout a čekat na ní před
barákem, ale to bych dřív zamrzla než ona by přijela a navíc by ze mě to nadšení zmizelo xDD.
Už jsem přišla na to, proč jsem tak vysmátá. Kamoška prohlásila, že rohlík, který byl původně její svačinou a z kterého jsem si já nadšeně půlku ulovila, byl naplněn koksem. Tak že za to nemůžu já, ale ona xDDD. Ugh...někdo by mě měl zastavit, protože mě přepadá hiperaktivita xDDD. A taky zas začínám tečkovat. Musim si dávat strašnýho majzla abych pořád netečkovala, už jsem to tu asi desetkrát mazala xDDD.
Heh. Je to na mě silný xDDD. Už to ale ustává. Asi už mi docházej nápady xDDD.
Jo a konečně mám zas celej tejden jen pro sebe a svého miláčka. Už se nemůžu dočkat. Ovšem uráží mě, že mě hodlá ožrat jak staré prase xD. Ale já se nenechám, takhle se ožíraj jenom děvky nebo slepice (a nebo chuděry který do toho spadnou omylem). Tak že já se budu rvát i když mi to budeš cpát do úst trychtířem xD.
Tak to je snad všechno. Nebo mě ještě něco napadne? Třeba nějaké odporné monstrum nebo bubák nebo třeba uchyl xDDD. Ne dost...stačí xDDDD. Musim už jít nebo tu chcípnu smíchy. Kamoška mi tu povídá o jednorožcích na duze a na to já prostě nemám xDDD. Tak loučím se sváma a omlouvám se za to, že jste to museli přetrpět xDD.

Judit!!!

23. ledna 2010 v 0:33 | It |  Myšlenky
Oběvila jsem úžasné video s malým roztomilím koťátkem. To musíte vidět ^-^!!! Já z něho byla úplně mimo. Něco tak úžasnýho, tomu se ani náš kocour a ani naše kočka (a to už je co říct xDD) nedá vůbec rovnat. Inu, koukněte sami:


A také mi to připomělo jednu starou, dobrou písničku od Suchého xDDD:


Hrubá Něžnost

9. ledna 2010 v 0:37 | It |  Citáty
Tak další várka nesmyslů. Jsem poměrně unavená a vymýšlela jsem je v polospánku. Já za to nemůžu že mě inspirace chytne spolu se spánkem. Démonůmžel to tak je a mi s tim nic neuděláme.

Když tě život omrzí, vyměň brýle přes které na něj hledíš.

A přece živa.

3. ledna 2010 v 0:25 | It |  Myšlenky
Tak jsem se vrátila ^-^. Ani zadek ani ruce mě nebolí a nikterak rozlámaná nejsem x). Teda řeknu vám, vidět Defiho jak padá z prkna a vzteká se a vymlouvá se na špatný snih, lyžaře či snowboardistu je opravdu nezapomenutelný zážitek. Bohužel jsem si vědšinu jeho pádů pořádně neužila protože jsem buď letěla za ním po hubě, nebo jsem byla dávno před ním xDDD.
Ovšem naučila jsem se na tom zatracenym prkně poměrně slušně *je potěšena sama za sebe a kdyby se měla trochu víc ráda, možná by se i pochválila xD*. Opravdu x). Hodně tomu pomohl jeden kluk. Ne nebojte, nepodváděla jsem toho mého malého chudinku vztekajícího se opodál ve sněhu, to díky němu jsme ho vůbec poznali. On si totiž nejspíše všiml jedné postavičky plácající se ve sněhu a druhé vypadající podobně a rozhodl se, že by nám přece jen pomohl *je potěšena, že takový lidi ještě existují*. Defiho naučil základy a mě dokazoval, že se nesmím bát to prkno spustit ze svahu. Jsem mu za to opravdu vděčna x). Stejně mám pocit, že jsem ten jeho xicht už někde vyděla, ale kde *vrtá jí to už dost dní hlavou*. No, nebudeme to nikterak řešit x).
Jinak opradu jsem byla děsně ráda za to, že jsem tam toho svího broučka měla x). Bez něj bych tam byla uplně zahrabaná x/. Takhle to bylo úplně úžasný ^-^.
Jinak co se týče toho obrázku. Chtěla jsem protrhnout chmurnou atmosferu svého blogu trochou barevné roztomilosti, ovšem ne žádného přehnaného kíče. A tak se mi nabídl tenhle rozkošnej králíček. No není krásnej? *Rozplívá se nad roztomilostí téhle barevné hrůzy*.
Tak jsem vám chtěla jsen nadšeně říct že ač jsem byla ve sněhu, bylo mi úžasně. Možná je to tím, že s ním je mi úžasně kdekoli. No nic. Odcházím se rozplívat nad svím štěstím a děkovat amorům. Zaroveň však skoumat toho úžasnýho králíčka xD. Tak zas příště mí drazí.

XIII.Století // Upír s Houslemi

2. ledna 2010 v 12:00 | It |  Natoč to
A poslední den. Také jedna z mích oblíbených (já vím, zdá se že jich mám dost, ale tak berte to z nadhledem xD). První od XIII.Století co jsem se naučila naspaměť.


Within Temptation // In Perfect Harmony

1. ledna 2010 v 12:30 | It |  Natoč to
Opravdu oblíbená. Dlouho zpívaná. Mimochodem, šťastný Nový rok x).
Skoro jediná písnička, u které jsem byla schopná i sehnat si překlad. Opravdu žiju její melodií.