Mnohý ti dá radu, jak přeplavat moře, ale málokterý tě vytáhne z louže.

Leden 2011

Do bláta s úsměvem

16. ledna 2011 v 11:28 | It |  Myšlenky
...
Zapomněla jsem to sem napsat dřív a tak s rychlostí natahovací myšky dopisuji jedno oznámení. Lyžařský výcvikový kurs. Ano. Tyto tři slova mě nyní budou pronásledovat až do soboty. Proto se s vámi chci jen ještě krátce rozloučit (protože na dlouhé loučení již není čas) a popřát vám hezký týden bez mého otravného blogu xD.

Čas se opravdu rychle krátí a mě samotnou to děsí. Proto se rozloučím dříve, než začne matka zezdola volati, že už je vše připraveno, jen já trčím u počítače.

Loučí se tedy s vámi vaše It a její zoufalé myšlenky.

Bílý skvost

11. ledna 2011 v 17:06 | It |  Za objektivem
Tak tyhle už upravované nejsou. Ale zase jsou starší, než ty první. Znovu se mi stala modelem, jak jinak než má drahá. Ale plánuji že budu někdy fotit i někoho jiného. Tyhle jsou, narozdíl od těch prvních, foceny digitálem, takže se některé trochu rozmazali, protože blesk v tomhle tom případě nepřicházel v úvahu.
No. Samy teď můžete posoudit mé dílo.

Tak tuhle fotku jsem nazvala podle věty, kterou vyřkne v Mrtvé nevěstě sama naše mrtvá nevěsta "Růže, pro věčnou lásku."
...

Má Lady

7. ledna 2011 v 21:35 | It |  Za objektivem
Uvědomila jsem si, že jsem sem dlouho nevložila žádné fotografie. A tak jsem se rozhodla alespoň částečně dokázat, že ještě žiji a že jsem schopna fotit.
Proto tedy nová rubrika "Za objektivem" a s ní, jak již naznačuje nadpis Má Lady Baruška. Fotky jsou sice upravované, ale nebojte. Příště už to neudělám (přišlo mi ale fér dát sem i tu neupravenou verzi) ^^.

Tak tahle je focená v mém úžasném pokoji a úpravou jsem chtěla zvýraznit její nádherně modré oči.

....
...