Mnohý ti dá radu, jak přeplavat moře, ale málokterý tě vytáhne z louže.

Červenec 2011

Konec konců

19. července 2011 v 23:35 | It |  Mé fotky
Nejprve abych uvedla na pravou míru název tohoto článku. Ten den jsem se se svým přítelem rozešla. Ty fotky budou věčnou vzpomínkou. Mimochodem, nakonec jsem se rozhodla některé fotky sem nedat.

23.6.2011

Fotograf: Bára
Místo focení: Naše zahrada a poté u Labe
Úprava: Retuš, kontrast a barvy
Námět: /
Líčení: Líčeno mnou, návrhy Barči


Odpočívej v pokoji mladá slečno

4. července 2011 v 12:56 | It |  Myšlenky


Nevím jestli někdo z vás četl zprávu o nárazu tří dívek u Lázní Toušeň ( http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/155438/dcera-kanclere-weigla-bourala-spoluzacka-zemrela.html ). Tak tyhle tři slečny jsou od nás z gymnázia. Byla to docela drtivá zpráva, zvlášť když jsem ty holky znala.
Držela se minuta ticha za slečnu, jenž v autě zemřela a abych pravdu řekla, dost si člověk uvědomí svou vlastní smrtelnost. Pravda, ona nebyla jedna z nejchytřejších a dokonce jí říkali "blbá Míša", ale teď je ta přezdívka docela rychle pryč. Nemůžu říct že bych se s nimi přímo kamarádila, ale i tak stačí je znát.
Každý den nám v televizi ohlásí úmrtí nějakého člověka a nikdo z nás se z toho nezhroutí, ale když je to blíž, ač ne tak blízko jak by mohlo být, cítíte to jako podraz. Ta dívka měla plány stejně jako mi všichni a pak je to jedním dnem takhle zničené.
Abych pravdu řekla, ta řidička jezdila jako prase. Neuměla řídit a ještě jezdila rychle. Vražedná kombinace. A byla to spíše otázka času, kdy se něco stane, ale bohužel to dopadlo neuvěřitelně špatně.
Dnes šlo spousta mích přátel z té třídy na pohřeb. Tak snad jen: "Odpočívej v pokoji ty bláznivá."

Vyklubání

3. července 2011 v 14:44 | It |  Myšlenky


Dost neuvěřitelné a přece je to pravda. Ano, já se sem dokopala. Omlouvám se, ale ten konec roku, to byla zase hrůza. Za tu dlouhou dobu se stalo hodně nových věcí, ale já vám řeknu znovu jen to nejdůležitější.
Rozešla jsem se se svým přítelem, nebyl to rozchod nikterak hrozný docela jasně jsme si všechno vyjasnili a nyní jsme přátelé. Záleží nám na sobě, ale spolu už být nechceme. Byli to krásné tři roky a ani jeden z nás jich nelitujeme. Ale, svoboda je svoboda x).
Jinak tunely přišli a řeknu vám, kamarád mě dost naštval. Koupil mi menší než jsem mu říkala xDD. Tak že jsem si musela nechat zarůst dírku na 5 cm, ale teď už je to taky v pohodě. Jsou roztomilé, ale malé xD. Ale i to jsem překousla x).
V den rozchodu mě zas kamarádka fotila a tak sem brzy dám fotky. Mám dokonce fotky i s, v tu dobu ještě, přítelem, tak že i ty sem dám protože se některé opravdu povedli.
Jsou tam taky docela necudné fotky (nic hrozného, ale trochu odhalené přece jen), tak nevím jestli to sem dávat nebo ne. Ale sama se přikláním spíše k ne, protože ačkoli jsou ty fotky povedené, jsou to přece jen fotky které se nedávají takhle ven. No. Uvidím jak to nakonec udělám x).